Legendary Arena

Forum gry PBF "Legendary Arena"


#31 2011-07-26 16:41:17

Yoda

Sędzia

Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sergio vs. VaVan

Kiedy VaVan usiłuje się odwrócić w stronę Sergia, turlając się po ziemi, skrytobójca wyjmuje sztylet, którym celuje do rzutu w plecy przeciwnika, jednak chybia przez silnie uszkodzoną lewą rękę i nie może wykonywać podobnych manewrów. Łowca z trudem wstaje z ziemi i atakuje pchnięciem glewii w bok Sergia, ten odsuwa sie na bok, czekając na zbliżenie się VaVana.

Tura: 11
Zaczyna: VaVan

Sergio: stoi poza kałużą, naprzeciwko VaVana, krwotok w lewym ramieniu, rana w lewym przedramieniu, obolały lewy bok | HP: 4/10
VaVan: stoi po drugiej stronie kałuży, poza nią, naprzeciwko Sergia, rana w lewym udzie, sztylet w lewym boku, trzyma oburącz glewię | HP: 5/10


http://img695.imageshack.us/img695/3736/sigbm.jpg

Offline

 

#32 2011-07-26 16:54:16

VaVan.

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sergio vs. VaVan

Wykorzystując długi zasięg glewii, staram się trafić asasyna wykonując cięcia w poziomie. Po chwili ataków zaczynam przesuwać się przy ścianie, omijając kałużę i przechodząc na stronę Sergia, atakując go dalej. Nie wymyślam żadnej specjalnej taktyki - po prostu chcę go zabić. Gdyby przeciwnik usiłował trafić mnie ukrytym ostrzem, staram się go odpychać, a jeżeli rzuca we mnie sztyletami, odbijać ostrzem glewii bądź po prostu ich unikać.

Offline

 

#33 2011-07-26 16:58:39

Sergio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sergio vs. VaVan

Staram się trzymać w bezpiecznym dystansie od VaVana a w razie nagłego zbliżenia robię unik lub blokuję ostrzami. Przede wszystkim jednak zbliżam się do porzuconej przez przeciwnika tarczy usiłując ją złapać.
Jeśli tego dokonam staram się tak blokować ciosy wroga by te ześlizgiwały się po tarczy (jeśli broń wroga ugrzęźnie w tarczy wyrzucam tarczę w lewo  by wytrącić wroga z równowagi a następnie zbliżam się prawą stroną wzdłuż kija) a następnie szybko zbliżam się i atakuję ukrytym ostrzem. W razie sytuacji kryzysowej, mimo bólu w lewej ręce używam sztyletów do rzucania starając się wyrzucać kilka na raz.


http://img7.imageshack.us/img7/7954/aragorn2.png

Offline

 

#34 2011-07-26 17:30:32

Yoda

Sędzia

Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sergio vs. VaVan

Łowca ponawia cios glewią, jednak tym razem wykonując poziome cięcia oraz stara się zbliżyć do przeciwnika idąc przy ścianie, omijając kałużę, cały czas atakując go cięciami. Ten natomiast zmierza w drugą stronę, by uniknąć ciosów. Planuje użyć tarczy, która pozostała na drugim brzegu kałuży, wiec nie obędzie się bez przejścia przez nią lub obok niej. Zmierza drugą stroną, by nie zbliżać się do VaVana, lecz dystans pomiędzy ścianami  jest zbyt mały i nie ma zbytnio jak unikać cięć, więc zaczyna bronić się ostrzem w prawej ręce. Niestety ostrze glewii ześlizgnęło się po ostrzu sztyletu i wbiło się w prawe udo, zostając w nim (-2HP).  Skrytobójca przewrócił się w bólu na plecy. Krwotok nie powstał dzięki temu, że glewia się wbiła w nogę i w niej została. VaVan puszcza swoją broń, która pozostaje w konającym już Sergiu, lecz przy ostatnim uderzeniu za mocno wziął zamach i ostrze przemieściło się nieco w ranie, tworząc silny ból (-1 HP), przez który łowca musiał położyć się na ziemi obok kałuży, bo ostrze uniemożliwiło mu stanie.

Tura: 12 - ostatnia
Zaczyna: VaVan

Sergio: leży w kałuży, z glewią w prawym udzie, silnie uszkodzone lewe ramię z krwotokiem, bolący lewy bok |HP: 1/10
VaVan: lezy na ziemi po lewej stronie Sergia, poza kałużą, silny ból w lewym boku spowodowany wbitym sztyletem, rana w lewym udzie | HP: 4/10


http://img695.imageshack.us/img695/3736/sigbm.jpg

Offline

 

#35 2011-07-26 22:15:51

VaVan.

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sergio vs. VaVan

Możliwie jak najszybciej staram się przycisnąć Sergia do ściany jedną ręką, drugą zaś wyjmując wbity wcześniej w mój bok sztylet i wbijając go w klatkę piersiową asasyna. Jeżeli starał się mnie zaatakować ukrytym ostrzem, przytrzymuję jego rękę dłonią, którą zamierzałem przeciwnika przytrzymywać. W takim wypadku, aż do skutku staram się zadźgać Sergia.

Offline

 

#36 2011-07-26 22:42:30

Sergio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sergio vs. VaVan

Mobilizując resztki sił staram się usiąść uważając by się nie poślizgnąć a następnie łapię kilka noży i wyrzucam je celując w głowę vavana. To samo robię jeśli nie uda mi się podnieść. Jednym słowem robię co mogę by jakiś z tych noży trafił przeciwnika w głowę.
Potem zapewne padam wykrwawiony


http://img7.imageshack.us/img7/7954/aragorn2.png

Offline

 

#37 2011-07-26 22:59:23

Yoda

Sędzia

Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sergio vs. VaVan

Towarzyszący wyjmowaniu sztyleta z boku ból był nie do opisania, ale udało się VaVanowi w końcu go wyciągnąć. W tym samym czasie Sergio, resztkami swoich sił, próbował trafik sztyletami w przeciwnikami. Niestety, niedogodna pozycja, konanie oraz ból w ramieniu oraz node, nie pozwalał na zbyt wiele manewrów, więc te, które trafiły w niego, tylko się odbijały i spadały na ziemię. Skrytobójca wykrwawił się na śmierć, pozostawiając przy życiu łowcę, który też się wykrwawiał, ale jednak wygrał starcie.

Sergio: trup | HP: 0/10
VaVan: wykrwawia się na ziemi, ale pojedynek już skończony, wiec wygrał | HP: 4/10

Podliczenie punktów:
Sergio: (12 x 10) x 50% = 60 PD
VaVan: (12 x 10) x 100% = 120 PD


http://img695.imageshack.us/img695/3736/sigbm.jpg

Offline

 
Gra PBF stworzone przez Saiko i Telgora

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.americangirls.pun.pl www.pomoc.pun.pl www.mzkd.pun.pl www.zmianaplci.pun.pl www.ps3forum.pun.pl