Legendary Arena

Forum gry PBF "Legendary Arena"


#1 2011-07-27 13:00:00

VaVan.

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Sergio vs. Maciex

Wioska Henair, mała, brudna, ale przynajmniej nie było tutaj syfu na ulicy. Na horyzoncie malowały się pola zbóż, uprawiane przez okolicznych rolników. Słońce powoli chowało się za górami. Lecz wioskę miało niedługo trafić coś bardzo złego - otóż rycerz śmierci, Maciex, wybrał ją sobie na cel. Ot, stała na jego drodze, więc postanowił ją zniszczyć, co tam to dla niego. Wkroczył dumny na ulice miasteczka, wyciągnął miecz, jednak nikogo już nie zastał, wszyscy się przed nim rozpierzchli. Tylko jeden człowiek, który akurat mijał to miejsce, zauważył godnego siebie przeciwnika. Zwał się Sergio. Zaszedł przeciwnika od tyłu, ale Maciex, usłyszał jego kroki. Cofnął się, wykrzyknął coś, co przez hełm nie było zrozumiałe, a Sergio...

Tura: 1
Zaczyna: Sergio

Maciex: Stoi naprzeciwko wroga o kilka metrów, nie ma go w zasięgu swojego miecza. | HP: 10/10
Sergio: Stoi naprzeciwko wroga o kilka metrów. | HP: 10/10

Uwagi sędziego: Gdzieniegdzie, niektóre domy rzucają cień, również między nimi jest ciemno - można to wykorzystać. Niedługo zapadnie noc. Piszcie w 1. osobie liczby pojedynczej, by było lepiej się połapać. WSZYSTKO można niszczyć i wykorzystać, to zależy jednak od waszej wyobraźni, no i mojej akceptacji. Powodzenia

Offline

 

#2 2011-07-27 13:06:10

Sergio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Szybko łapię w każdą rękę po gwiazdce shurikena i miotam je w stronę przeciwnika celując w niekryty przez zbroję brzuch (nad stalowym pasem). Następnie odsuwam się od niego starając się trzymać dystans przynajmniej trzech długości miecza mojego wroga. Uważam by nie potknąć się o coś i trzymam się czystej drogi. W lewą rękę łapię garść piasku z drogi i w razie nagłej szarży przeciwnika mijam go z tego boku z którego nie trzyma miecza wyrzucając piasek w jego głowę.
Ogólnie staram się trzymać dystans i zmęczyć ociężałego przeciwnika.


http://img7.imageshack.us/img7/7954/aragorn2.png

Offline

 

#3 2011-07-27 13:14:38

Maciex333

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Staram się bronić przed shurikenami mieczem.Widząc że przeciwnik ciągle się oddala rzucam w niego zaklęcie Słowo grozy(trudność 1).Następnie szarżuję w jego stronę.W razie gdyby przeciwnik spróbował we mnie rzucić piachem nie przejmuję się tym gdyż mam hełm.Jeżeli przeciwnik zrobi unik stoję i czekam aż podejdzie po to żeby go walnąć z mojego miecza.Gdyby jednak chciał rzucać we mnie nożami do rzucania szybko kryje się za coś.

Ostatnio edytowany przez Maciex333 (2011-07-27 13:17:36)

Offline

 

#4 2011-07-27 13:24:07

VaVan.

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Sergio rzuca shurikenami w rycerza, jednak ten z łatwością odbija je swoim mieczem, przez co nie wyrządzają mu one żadnych szkód. Maciex rzuca zaklęcie, jednak skrytobójca jest dla niego za szybki - przez co nie trafia również z szarżą. Sergio zauważając to, wysypuje piasek na głowę przeciwnika, jednak nie wyrządza mu to "większych szkód".

Tura: 2.
Zaczyna: Maciex

Maciex: Stoi z wyciągniętym mieczem i obserwuje przeciwnika, trochę piasku dostało się do jego oczu. | HP: 10/10
Sergio: Biega po polu bitwy trzymając przeciwnika na dystans. | HP: 10/10

Uwagi sędziego: Narazie nic się nie dzieje, za 5 tur zapadnie noc.

Offline

 

#5 2011-07-27 13:29:47

Maciex333

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Szybko idę się ukryć za jakąś ścianę.Czekam aż Sergio podejdzie i próbuje trafić w niego mieczem.W razie gdyby się nie udało jeszcze raz próbuje trafić w niego zaklęciem Słowo Grozy(trudność 1).Gdyby próbował walnąć mnie z ukrytego ostrza (byle jakiego zatrutego czy normalnego) próbuję mu odciąć rękę.Gdyby był jednak za szybki bronie się mieczem.W razie gdyby puścił petardę dymną próbuję uciec.Gdyby pobiegł za mną nadal próbuję go zaskoczyć i zatrzymać się w pewnym momencie i trafić go z mojego miecza.

Offline

 

#6 2011-07-27 13:33:32

Sergio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Zwalniam i obserwuję przeciwnika. Jeśli rzuca on we mnie zaklęciem lub czymkolwiek staram się uniknąć ataku. Zachowuję bezpieczny dystans jednak nie spuszczam wroga z oczu. W razie gdyby się gdzieś ukrył i ja to robię starając się obserwować miejsce w którym się znajduje i obejść go.  W razie ataku lub zbliżenia się przeciwnika używam noży do rzucania celując w nieopancerzony brzuch i staram się dalej utrzymywać bezpieczny dystans.


http://img7.imageshack.us/img7/7954/aragorn2.png

Offline

 

#7 2011-07-27 13:39:44

VaVan.

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Maciex chowa się za ścianę i rzuca zaklęciem w przeciwnika, ten jednak unika z łatwością jego ciosu, samemu chowając się za drugą ścianę tego samego budynku. Obydwoje idą w tym samym kierunku, omijają róg i zderzają się nawzajem, przez co Sergio upada kawałek od Maciexa (na szczęście zderzenie nie było zbyt "potężne", dzięki czemu asasynowi nie stało się nic poważnego).

Tura: 3.
Zaczyna: Sergio

Maciex: Stoi naprzeciwko przeciwnika, jest gotów do walki. | HP: 10/10
Sergio: Leży niedaleko przeciwnika, jest gotów do walki. | HP: 10/10

Offline

 

#8 2011-07-27 13:49:27

Sergio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Jeśli przeciwnik odsuwa się ode mnie szybko podnosząc się wyrzucam w jego stronę dwa z noży do rzucania jak zawsze celując w nieosłonięty zbroją brzuch/dół klatki piersiowej, korzystając z dobrego kontu rzutu do zadania poważnych obrażeń.
W razie gdyby przeciwnik zbliżał się i próbował nadepnąć mnie odtaczam się w miarę możliwości wykonując cięcie w kierunku jego nogi jednym z ukrytych, zatrutych ostrzy a następnie oddalam się od niego i wówczas rzucam nożami.
Jeśli Maciex zaatakuje od razu mieczem wykonuję szybki przewrót w tył i po dotarciu do pozycji kucającej atakuję gwiazdkami shurikena celując jedną w brzuch a drugą w nieosłonięty hełmem nos.

Po wykonaniu ataków staram się pozostać w bezpiecznym dystansie przynajmniej czterech metrów.


http://img7.imageshack.us/img7/7954/aragorn2.png

Offline

 

#9 2011-07-27 13:56:09

Maciex333

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Korzystając z okazji rzucam w przeciwnika zaklęcie Słowo grozy(trudność 1).Następnie wstaję i z łatwością unikam shurikenów.Rzucam w leżącego przeciwnika mieczem.W razie gdybym nie trafił rzucam się na niego(szarżuje) i próbuję go poważnie zranić w głowę(pięściami).Gdyby próbował trafić we mnie zatrutym ostrzem szybko podnoszę mój miecz i próbuję odciąć mu rękę.W razie gdyby był za szybki uciekam..W razie gdyby za mną pobiegł w pewnym momencie zatrzymuje się i próbuję znowu go poważnie zranić w głowę.Gdyby znowu próbował we mnie trafić ukrytym ostrzem okrążam budynek podnosząc po drodze miecz i zatrzymuje się z zaskoczenia próbujęgo walnąć moim mieczem.

Offline

 

#10 2011-07-27 14:03:55

VaVan.

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Maciex od razu znowu stara się rzucić na przeciwnika zaklęcie, lecz znowu mu się to nie udaje - przeciwnik okazuje się zbyt szybki, i celny - gdyż jeden z jego shuriken trafia rycerza w brzuch, zadając lekkie obrażenia (-1hp), przez co również rzut jego mieczem okazuje się niecelny. Sergio nadal utrzymuje dystans.

Tura: 4
Zaczyna: Maciex

Maciex: Shuriken płytko wbity w brzuch, nie powodujący krwawienia. Jego miecz leży pół metra od niego. | HP: 9/10
Sergio: Utrzymuje dystans od przeciwnika, narazie nic mu nie jest. | HP: 10/10

Offline

 

#11 2011-07-27 14:40:31

Maciex333

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Szybko wyjmuję shurikena i podnoszę miecz.Próbuję trafić w nogę przeciwnika shurikenem.W razie gdybym trafił rzucam w niego klątwę Słowo grozy(trudnośc 1)  i czekam aż podejdzie.Gdy podejdzie staram się go walnąć mieczem.Gdyby próbował trafić mnie ukrytym ostrzem próbuję trafić w jego rękę.Gdyby jego ręka była za szybka bronie się przeciw ostrzu mieczem.Następnie kopię go w nogę przez co się przewróci.I trafiam w niego mieczem.Gdybym jednak nie trafił w niego shurikenem okrążam szybko domek i patrzy czy jest drabina.W razie gdyby była wchodzę na dach budynku.Gdyby przeciwnik próbował we mnie rzucać nożami do rzucania próbuje się bronić mieczem a drabinę trzymać jedną ręką.Gdy wejdę na dach bronie się przed nożami do rzucania.Gdy mu się skończą czekam aż skrytobójca będzie próbował wejść na dach przez co będę miał szanse trafić go z miecza.Gdyby mi się nie udało wyskakuje z domu i szybko idę na kolejny dach.W razie gdybym nie znalazł drabiny wchodzę do domku i czekam aż skrytobójca będzie próbował wejść.Przed nożami do rzucania się bronię mieczem.Stoję pośrodku domku.Nie stoję w pobliżu ściany.Gdy spróbuje wejść próbuję go trafić mieczem.

Offline

 

#12 2011-07-27 15:15:30

Sergio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Wykorzystując chwilę gdy przeciwnik jest niemal bezbronny rzucam w niego dwoma nożami do rzucania celując jednym w jedną stronę jego klatki piersiowej a drugim w drugą. Jeśli trafię i dzięki temu przeciwnik nie zbliży się tak do miecza szybko podbiegam, wykonuję niespodziewany przewrót do przodu i podczas przetaczania atakuję cięciem ukrytego ostrza w nogę przeciwnika. Jeśli przeciwnik złapie już miecz staram się unikać jego ewentualnych ataków, trzymać dystans i wchodzę szybko na dach jakiegoś słabego budynku, uważając pod nogi. Jeśli przeciwnik będzie jako pierwszy wdrapywał się na dach podbiegam możliwie blisko (byleby po za zasięg miecza) i atakuję gwiazdkami shuriken, po czym zbliżam się unikając ataku, zadaję pchnięcie ukrytym ostrzem (one cały czas są zatrute więc nie będę o tym wspominał już) w dolną część nogi i odskakuję odbijając się od ściany i unikając ewentualnych ciosów.


http://img7.imageshack.us/img7/7954/aragorn2.png

Offline

 

#13 2011-07-27 17:14:26

VaVan.

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Gdy Maciex wyrzuca shuriken, jednocześnie Sergio rzuca nożami, przez co obydwie bronie się od siebie odbijają. Rycerz chwyta swój miecz i atakuje, trafia - lecz tylko lekkim cięciem w prawe ramię. (-1HP). Zaraz po tym, Sergio stara się wejść na dach budynku - nie udaje mu się jednak to, ból po udanym ataku rycerza dał się mu we znaki, przez co spadł na plecy. Maciex zauważając to, od razu podbiegł do asasyna, jednak był tym tak zajęty, że nie zauważył po drodze sporego kamienia - potknął się, dzięki czemu leży obok przeciwnika, nie upuszczając miecza.

Tura: 5
Zaczyna: Sergio

Maciex: Leży na brzuchu około półtora metra od Sergia, lekki ból w lewym boku po ranie shuriken. | HP: 9/10
Sergio: Leży na plecach około półtora metra od Maciexa, lekki ból w lewym ramieniu po cięciu mieczem. | HP: 9/10

Uwagi sędziego: Maciex, nie pisz co twój przeciwnik robi, np. "Kopię go w brzuch przez co się przewraca" - e,e, tak jest źle. I wysilcie się na jakieś ciekawsze akcje.
Za 3 tury zapadnie zmrok.

Offline

 

#14 2011-07-27 17:24:11

Sergio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Szybko podnoszę się i jeśli przeciwnik jeszcze leży szybko jedną nogą nadeptuję (nie wiem jak to napisać xD) na jego miecz a drugą kopię w głowę. Potem schylam się i wykonuję pchnięcie ukrytym ostrzem a następnie odskakuję od przeciwnika.
Jeśli przeciwnik jakimś cudem zdąży się podnieść i tak atakuję jednak tym razem biorę duży rozpęd, unikam ewentualnego ciosu mieczem i przebiegając obok niego tnę ukrytym ostrzem przedramię.
Następnie w bezpiecznej odległości wykonuję obrót i rzut jednym z noży do rzucania celując w klatkę piersiową wroga.
W razie cięć poziomych zależnie od ich wysokości staram się skoczyć nad mieczem i uderzyć z góry w przeciwnika lub wykonać wślizg pod nim i podczas wślizgu ciąć go w nogi.


http://img7.imageshack.us/img7/7954/aragorn2.png

Offline

 

#15 2011-07-27 17:30:53

Maciex333

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Sergio vs. Maciex

Widząc że przeciwnik leży rzucam klątwę na niego Słowo Grozy (trudność 1).Gdyby on pierwszy stał próbuję go kopnąć w nogi przez co powinien się przewrócić.Gdyby się nie udało turlam się i wstaję.Gdyby przeciwnik już był przed mną walę go pięścią w głowę i szybko podnoszę miecz.Bronie się przed jego atakami i próbuję trafić mieczem go w tors.Gdyby chciał przeciąć mi przed ramię próbuję robić unik.Szybko wchodzę przez drabinę na dach najbliższego budynku.W razie gdyby Assasyn rzucał we mnie nożami do rzucania próbuję się bronić mieczem.Teraz czekam aż spróbuje on wejść na dach.Przez co będę mógł go trafić mieczem.

Offline

 
Gra PBF stworzone przez Saiko i Telgora

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonezycie.pun.pl www.mzkd.pun.pl www.pomoc.pun.pl www.americangirls.pun.pl www.zmianaplci.pun.pl